NAJWIĘKSZA SPÓŁKA SZKOLENIOWA W POLSCE
Certyfikat ISO 29990:2010

Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. Z o. o. w Knurowie oferuje wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych

Szanowni Państwo,

Nasz ośrodek działa na polskim rynku od 1994 roku. Prowadząc działalność szkoleniową pragniemy nawiązać współpracę z firmami i podmiotami realizującymi kursy, szkolenia, konferencje, kursy językowe, komputerowe, wykłady, rekrutacje, spotkania większych grup, warsztaty oraz prezentacje usług lub towarów.

Sale wyposażone są w rzutniki multimedialne, ekran interaktywny, tablice, nagłośnienie, internet. Pomieszczenia są przestronne, klimatyzowane i dobrze doświetlone światłem naturalnym oraz sztucznym, z możliwością zaciemnienia roletami. Przyjemna, stonowana kolorystyka zapewnia poczucie komfortu psychicznego uczestnikom spotkań. Stoły i krzesła mogą być ustawione w dowolnej kombinacji.

Nasza oferta to::
1 sala mieszcząca 54 osoby
1 sala mieszcząca 34 osoby
5 sal mieszczących po 24 osoby
2 sale mieszczące po 16 osób

Do Państwa dyspozycji oddajemy sale różnej wielkości wyposażone w system mobilnych ścian dźwiękoszczelnych, dających możliwość wyodrębnienia sali mieszczącej 100 osób.

Nasze atuty:
• dobra lokalizacja - centrum miasta, odległość od autostrady (A1, A4) 5 min.,dojazd nie sprawiający żadnych trudności oraz bliska sieć komunikacji miejskiej,
• własny parking,
• możliwość prowadzenia kilku spotkań jednocześnie. (do liczby 240 osób)
• wynajem pomieszczeń na elastycznych i indywidualnych warunkach

Posiadamy zaplecze sanitarne oraz socjalne, umożliwiające przygotowanie poczęstunków uprzyjemniających każdą przerwę w zajęciach.

Ceny wynajmu sal do uzgodnienia.

W celu dokonania rezerwacji lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:
(32) 216 37 79 (w. 29)
lub mailowy:i.marszalek@kos.edu.pl