NAJWIĘKSZA SPÓŁKA SZKOLENIOWA W POLSCE
Certyfikat ISO 29990:2010

Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o. w Knurowie jest obecny na polskim rynku od 1994 roku. 100 procentowym właścicielem jest Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o. Prowadząc szeroką działalność szkoleniową, nie ograniczamy się do przemysłu wydobywczego. Oprócz górniczych, popularne są szkolenia budowlane, wszelkie kursy specjalistyczne, internetowe i tzw. szkolenia miękkie. Lata doświadczeń, w pełni profesjonalna kadra i nowoczesne zaplecze techniczne, pozwalają KOS Sp. z o.o. na swobodę działania niemal w każdej specjalności.

 

Każdego roku podnosimy kwalifikacje u 60 tys. osób. Współpracujemy z ponad 300 wykładowcami, zaś pełna oferta kursów i szkoleń obejmuje około 300 pozycji tematycznych. W ilości nie zatraca się jakość, bo górnictwo stawia wymagania najwyższe – i to we wszystkich dziedzinach.

 

Posiadamy 5 przedstawicielstw i podległych im placówek zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego – od Czechowic-Dziedzic, przez Bieruń, Lędziny, Zabrze i Rybnik.

 

Podkreślić jednak trzeba, że podstawowa działalność firmy skupia się na szkoleniach przygotowujących do zawodów związanych z górnictwem.